Homes

Homes
Za menom Homes sa skrýva slovenský spevák, songwriter a producent z Kežmarku – Peter Kravárik. V roku 2016 debutoval skladbou „Youth“ s reperom Egom, následne vydal niekoľko sólových inštrumentálnych skladieb, ako napríklad „Wildflowers“, ktorú vydal americký label Candyrat records. V roku 2017 sa opäť spojil s Egom na jeho albume Precedens, na ktorý produkoval skladbu „Keď Prídem Domov“, a následne sa ako hosť objavil na Precedens Tour.
V roku 2018 debutoval svojim prvým singlom, na ktorom sám spieval – „Younger Sun“ a následne pridal ďalšie dva, „loveable“ a „Thaw“, ktoré ho definitívne ukotvili v speve a ukončili jeho cestu inštrumentalistu.
V roku 2019 sa spojil s českým spevákom Benom Cristovaom na spoločnej skladbe “Chybíš”, ktorú spoločne predstavili aj na Cristovaovom vypredanom koncerte v O2 Aréne v Prahe. Na konci roka 2019 sa ešte predstavil spoluprácou s Kontrafaktom, skladbou „V Korunách Stromov“ z albumu Real Newz.
Na jeho prvom albume LUFU počuť inšpiráciu zahraničnými alternatívnymi a indie-folkovými umelcami. Debutovým albumom vťahuje poslucháča do svojho intímneho sveta melancholických, emotívnych skladieb, ktorých atmosféra sa len ťažko prirovnáva k čomukoľvek, na čo sme v slovenskej hudbe doposiaľ zvyknutí.

DISKOGRAFIA