Desmod má náhradu za speváka Kulyho. Je ním Robo Šimko z MassRiot.

Hudobná skupina Desmod, ktorá je na slovenskej scéne neuveriteľných 25 rokov, šokovala len pred pár dňami nečakanou správou. Lídra nitrianskej formácie spolu s bubeníkom opustili hneď štyria členovia kapely, pričom tí mienia pokračovať pod pôvodným názvom s novým spevákom.

Ako sa zdá, na Slovensku si budú musieť fanúšikovia zvyknúť hneď na dva Desmody, a kým prvý zastupuje spevák Mário “Kuly” Kollár, bubeník Ján Škorec a noví členovia, v druhom pôsobia bývalí hudobníci z kapely s novým spevákom. K rozpadu jednej z najúspešnejších domácich formácii došlo potom, ako mali mať muzikanti dlhodobý konflikt.

„Našli sme skvelého speváka!“ však oznámili odídenci z Desmodu, pričom na poste speváka privítajú bývalého superstaristu Roba Šimka. „Vyberali sme speváka, ktorý má energiu, z ktorého ide pozitivita, ktorý to robí srdcom. Samozrejme, bolo tam veľa mien, ale postupne sa nám osvedčil so všetkými atribútmi Robo,“ uviedli hudobníci, ktorí mladého speváka poznajú približne 14 rokov.

Ako chalanov cituje portál Čas.sk, v dohladnom období mienia aj koncertovať pod názvom, ktorý prekvapí nejedného fanúšika. “Určite budeme pokračovať pod menom Desmod, pretože nielen pesničky, ale aj autori týchto pesničiek sú ľudia, ktorí sú v tejto zostave,” vyjadrili sa s tým, že ho však predsa len trochu obmenia, aby sa odlíšili od “druhého Kulyho a spol.”.

Robo v Superstar spieva Desmod

autor / zdroj: cas.sk