GDPR

Osobné údaje sú spracovávané v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) č. 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov a Zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Kto sme

Adresa našej webovej stránky je: https://www.radioslovakia.sk, prevádzkovateľom stránky je VIVANTA s.r.o.

Aké osobné údaje získavame a prečo ich zbierame

Správca osobných údajov, ako prevádzkovateľ webovej stránky používa na tejto webovej stránke súbory a nastavenia MonsterInsights ktoré využíva na meranie návštevnosti a vytváranie štatistiky nástrojom Google Analytics, prevádzkovanej spoločnosťou Google Inc., sídlom 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, USA, Vaše súkromné údaje sa na tejto stránke pre účely analýzy návštevnosti neuchovávajú.

Autorské práva

Autorské práva za šírenie hudby sú zazmluvnené hromadnou licenčnou zmluvou so Slovenským ochranným zväzom autorov a interpretov so sídlom Rastislavova 914, 821 08 Ružinov.

Autorské práva autorov a interpretov ktorí niesú v právnom vzťahu so SOZA dávajú svoj súhlas s publikovaním diela prostredníctvom kontaktného formulára v časti kontakt pokiaľ dobrovoľne odosielajú zvukový záznam, PR článok prostredníctvom mailu či s využitím externého úložného priestoru za účelom jeho publikovania a prezentácie.

Vložený obsah z iných webových stránok

Články na tejto webovej stránke môžu obsahovať vložený obsah (napr. videá, obrázky, články a podobne). Vložený obsah z iných stránok sa chová rovnako, akoby návštevník navštívil inú webovú stránku. Tieto webové stránky môžu o vás zbierať osobné údaje, používať súbory cookies, vkladať treťo-stranné sledovanie a monitorovať vašu interakciu s vloženým obsahom, vrátane sledovania vašej interakcie s vloženým obsahom, ak na danej webovej stránke máte účet a ste tam prihlásený. Obsah článkov je publikovaný v súlade s kódexom etického preberania obsahu s využitím v prípade videa či audio súboru embed kódom a načítaním obsahu z iného servera. Zdroj sa uvádza formou názvu zdrojového servera a hypertextového odkazu vedúceho priamo na podstránku, na ktorej sa pôvodný obsah nachádza.

Typ údajov

časť KONTAKT stránky, REZERVAČNÝ formulár,  využíva odosielací formulár kde užívateľ zadáva dobrovoľne svoje meno a mailovú adresu nutnú pre spätnú väzbu prevádzkovateľa stránky ako odpoveď užívateľovi na prípadné otázky. Meno a mailová adresa sa používa v súlade s predpismi o ochrane osobných údajov a neposkytuje sa žiadnej tretej strane. Meno a mailová adresa sa uchováva v správe mailového účtu spoločnosti Google a pristupuje sa k nim podľa pravidiel spoločnosti. Pravidlá ochrany osobných údajov spoločnosti Google sú k dispozícii na stránke: https://policies.google.com/privacy?hl=sk.

Iné údaje užívateľa stránka Radioslovakia.sk nespracováva.