IMT Smile pripravili valentínsky darček. Hit Opri sa o mňa v netradičnej podobe

Rok 2020 bol pre skupinu IMT Smile v zamení výberu hitov za obdobie 1998 – 2020. Ten sa samozrejme nezaobišiel bez raritných nahrávok. Jednou z nich je aj skladba Opri sa o mňa, tentokrát však s číslovkou 2, a live verziou z bratislavského klubu Babylon z apríla roku 2004.

K hitu Opri sa o mňa 2 zverejnila prešovská formácia dnes ráno na svojom Youtube videoklip zostavený z archívnych zýberov, na ktorých uvidia fanúšikovia vtedajšie zloženie skupiny IMT Smile – Ivan Tásler, Miro Tásler Viktor Špak, Tomi Okres, Marián Slávka, Stano Kociov a Peter Lipa ml.

„Je to stále pokračovanie nášho príbehu, príbehu IMT Smile, a som veľmi rád, že tento príbeh má toľko zaujímavých kapitol, a jedna z nich sú tieto rarity a nahrávky z koncertov. A tiež ma teší, že je to príbeh spojený s obrovským množstvom ľudí, kde každý priniesol to svoje. A aj táto verzia je toho dôkazom. A keďže je o pár dní aj Valentín, je to náš darček pre všetkých, ktorí majú radi hudbu IMT Smile,“ uviedol Ivan Tásler.

Samozrejme príbeh pokračuje pretože IMT Smile pracuje na nových skladbách. „Chceli by sme tento rok, v prvej polovici roka vydať nový album, robíme, skladáme nahrávame, to je to čo môžeme robiť, takže pracujeme na novom albume,“ dodal.

zdroj / autor: Hudba.sk, Tomáš Karpel, Universal Music