Kapela Niečo Navyše vydala koncom roka nový singel „Narodeninová“.

Bardejovská kapela Niečo Navyše vydala koncom roka nový singel Narodeninová. K novinke zverejnila videoklip venovaný všetkým oslavám, ktoré sa kvôli súčasným opatreniam nemohli uskutočniť. Spevák Viliam Zamborský v ňom skončil v putách.

Autorom textu je Lukáš Raďo Raďák, ktorý pôsobí ako spevák v kapele Datum Vyroby. O hudbu sa postarala štvorica Niečo Navyše a na nahrávaní a mixe sa podieľalo Clangor Studio v Košiciach. Finálny master mal na starosti PeetBeck (Peter Reviľak). O párty videoklip sa postaral Peter Durák z Durak Production.

Súčasný videoklip je venovaný všetkým oslavám, ktoré sa kvôli pandémii nemohli uskutočniť. „Náš videoklip mal vyzerať úplne inak, ale na poslednú chvíľu sme to kvôli lockdownu museli celé zmeniť, preto sme sa rozhodli, že to celé vezmeme z opačnej strany a urobíme si z toho našu vlastnú párty,“ povedal spevák kapely Viliam.

Narodeninová párty sa konala v Hornošarišskom osvetovom stredisku v Bardejove, ktoré kapele poskytlo priestory. „Už dlhšiu dobu sa snažíme, aby sme čo najviac spolupracovali s našimi ľuďmi, teda s ľuďmi a inštitúciami na východe, ideálne v rámci okresu, preto som rád, že sa nám podarilo zapojiť do toho aj HOS-ku,“ dodáva spevák.

zdroj / autor: Viliam Zamborský, foto: archív skupiny