Lina Mayer prespievala Rolincovej skladbu „Čo o mne vieš“ do východniarčiny

Skladba Čo o mne vieš vznikla v roku 1988, kedy si jej autor Ladislav Štaidl, ktorý ju zložil pre Daru Rolins, zrejme ani nepomyslel, že si ju bude národ pospevovať aj o 30 rokov neskôr. Chytľavá pesnička bola skrátka trefou do čierneho, pričom najnovšie má už i verziu vo východniarčine. O tú sa postarala Darinkina talentovaná kolegyňa Lina Mayer.

Lina Mayer sa dostala do širšieho povedomia, keď v roku 2009 ako Karolína Majerníková pokúšala šťastie v Česko Slovenskej SuperStar. V tom čase síce ostala stáť pred bránami finále, no neskôr dokázala, že v speváckej šou rozhodne nepovedala posledné slovo.

V súčasnosti má Lina na konte viaceré úspešné hity, ako Personal Sky, Nothing, Don’t leave me now alebo Falling, pričom len nedávno vydala svoj prvý singel naspievaný v slovenčine StratenáPočas uplynulého víkendu však Košičanka divákov RTVS očarila úplne inou pesničkou, a to od Dary Rolins.

Príťažlivá brunetka zavítala ako hosť do talkshow Petra Marcina Neskoro večer, kde zaspievala legendárnu vypaľovačku z Darinkiných tínedžerských čias Čo o mne vieš, avšak vo východniarčine. Verše ako ,,Podz vonka” alebo ,,Co še tak kukáš, to všetko smiš,” rozosmejú určite aj samotnú blondínku!

zdroj / autor: slovakwoman,sk, LinaMayerOfficial