PESNIČKY

Poučné pesničky z kultového televízneho seriálu spievajú Július Pántik alias Dedo Jozef a Alena Antalová ako Bambuľka. Ako bonus na záver je tu ešte karaoke verzia úvodnej skladby Prekvapenie. 

Unikátne pesničkové dielo obsahuje kopec tradičných ľudových detských pesničiek, vyčítaniek, riekaniek. Všetky pesničky spievajú šikovné detičky a hrajú ich dospelí kamaráti. 

Hrajme sa na Petra je album detských piesní, ktorý nahral s detskými interpretmi Peter Nagy. Album vydalo hudobné vydavateľstvo Opus v roku 1990.

17 pesničiek v podarí : Peter Nagy, Vašo Patejdl, Beáta Dubasová

Najobľúbenejšie motivačné pesničky pre deti. Nechýbaju Čisté rúčky ani Čarovné slovíčka. Miro Jaroš hravou formou učí deti slušnému správaniu, stolovaniu, prechádzania cez cestu a tiež ako sa starať o svoje hračky. Nechýba ani tanečná pecka Ham Ham Stáil. Pesničky sú doplnené o krátke rozprávky. Skvelá výchovná pomôcka pre všetkých rodičov. 

Voľné pokračovanie motivačných pesničiek pre deti. Na novom albume „Pesničky pre (ne)poslušné deti 2“ sa tentoraz hravo naučíte, prečo je slušné sa pekne pozdraviť, podeliť sa s kamarátmi, nebáť sa doktora, spoznáme čas aj ľudské telo a spolu vycestujeme do rozprávky. 

Konečne sa dozviete ako sa Smejko a Tanculienka spoznali, skamarátili a možno prezradia oveľa viac v týchto pesničkách a rozprávkach! Pobozká Tanculienka žabu v rozprávke Žabí princ? Premôže Smejko veľkú špinu Fúľu Bakanú? Kto je to Obor Tatroš? Pôjdeme s Klbkom do sveta, uhasíme oheň s pesničkou Bim bam bom, zahráme sa na Slepú babu, a vrátime sa tam, kde je nám najlepšie: Doma.

Smejko a Tanculienka na svoje piate narodeniny prinášajú svojim chrobáčikom výber toho najlepšieho, čo za päť rokov vytvorili. Nebudú samozrejme chýbať poučné, tanečné ani rozprávkové pesničky. 

Čosi úsmevné je nový detský fenomén, ktorý na Slovensku nemá obdobu – s kvalitnou hudobnou tvorbou pre deti a ich rodičov v súhre s Danovým hereckým a komickým talentom sa snúbia originálne detské animácie a postavičky, ktoré si zamilujete.