Pohoda on the Ground otvára svoje brány

Organizátori festivalu Pohoda už dnes 7. 7. 2021 privítajú na letisku Trenčín prvých návštevníkov po dvoch rokoch. O jedenástej sa otvoria brány festivalov Pohoda on the Ground. Lístky sú stále dostupné a v prípade, že sa nevypredajú, budú sa dať kúpiť aj na mieste. Posledné vstupenky zostávajú na piatok a sobotu.

Organizátori majú dobré správy od väčšiny umelcov a do Trenčína už dorazili britské kapely Dry Cleaning a Wooze. Celý festivalový tím, ktorý je už na letisku, sa nevie dočkať, kedy dorazia prví návštevníci.

Na návštevníkov čaká festival s úplne odlišným rozložením, na aké sú zvyknutí pri veľkej Pohode. Všetky tri pódiá budú na betónovej ploche a stanovať sa bude priamo v srdci areálu.

Návštevnícke parkovisko festivalu Pohoda on the Ground bude tentokrát z opačnej strany ako zvyčajne. Bude sa teda nachádzať oproti miestu, kde na klasickej Pohode býva stanový tábor pre peších. Všetci návštevníci tak budú prichádzať v smere od Trenčína, resp. Nozdrkoviec. Do vyhľadávania v mapách treba zadať adresu Biskupická 58, 911 01, Trenčianske Biskupice.

Pre čo najplynulejší príchod na festival je ideálne zaregistrovať sa vopred na stránke pohoda.vacuumlabs.com. Na vstupe (brány sa otvárajú každý deň o 11:00) to bude vyzerať nasledovne:

Ľudia z Vacuumlabs preveria, či ste registrovaní v systéme rychlotest-covid. Ak nie, budete sa môcť registrovať na mieste.

•  Ak ste zaočkovaní alebo ste prekonali Covid v uplynulých 180 dňoch, príde Vám SMS o aktivácii vstupenky.
•  Ak nie ste zaočkovaní (neprekonali ste Covid), idete na test. Po otestovaní počkáte cca. 15 minút na výsledok, ktorý príde formou SMS, pričom negatívny test automaticky aktivuje festivalovú vstupenku.

Program sa začína o 15:00, no v stánkoch a nápojových centrách sa bude dať občerstviť hneď po príchode do areálu. Program je prehľadne spracovaný v Timeline a viac sa o ňom návštevníci dočítajú v sekcii Artists či vo festivalovom magazíne, ktorý dostane každý návštevník pri vstupe zadarmo. Už v stredu si v ňom môžu prví z nich zotrieť mincou zoznam ďalších potvrdených mien Pohody 2022.

Festival sa končí každý deň o 10:00, kedy treba opustiť areál. Dobrou správou pre návštevníkov, ktorí si zakúpili vstupenky na viaceré dni je, že si nebudú musieť baliť stany. Nevyhnutná je však opakovaná registrácia.

zdroj / autor: PR manažér festivalu Pohoda Anton Repka