Projekt JANCHI vydal nový klip k tanečnej piesni „Poď so mnou“

Keď sa kroje točia v rytmu popu

V rámci hudobného projektu slovenského hudobníka, ktorí si hovorí Janchi, vychádza nový klip. Janchiho ste už mohli počuť z českých a slovenských rádií, kde bodoval so svojimi singlami Do teba a Priťahuje nás vesmír. Teraz prichádza s novým singlom Poď so mnou, o ktorého produkciu a zvuk sa postaral Ondřej Žatkuliak zo štúdia Rooftop.

„Video sme točili v tanečnom štúdiu Tanchi, a k lunchi bolo Kimchi,“ hovorí s úsmevom Janchi a dodáva: „Námet na klip bol jednoduchý, vzali sme tanečné skupiny rozdielnych štýlov (hip-hopové Budside, orientálne tanečnice zo spolku Kleopatra, folklórnych tanečníkov zo skupín Palouček a Lučina) a pár kamarátov. Až na mieste sme im prvýkrát pustili našu pesničku a nechali sme na nich, ako sa s tým, popasujú. Takže sme aj ušetrili za režiséra.“

„Pre mňa bolo najväčším prekvapením, ako rýchlo  sa profesionálni tanečníci zosynchronizovali a mali hotovú choreografiu, aby na ňu na konci zabudli a už len tancovali, až gazdinkám topánky vzduchom lietali,“ spomína kamerám Dominik Tula.

Kto by chcel skúsiť, či rytmu piesne odolá, môže sa otestovať aj naživo napríklad 3. 12. 2022 v Českobudějovickom klube Rockle.

Termíny ďalších koncertov, sú pravidelne aktualizované na Janchiho Facebooku a Instagrame.

viac info aj na | www | instagram | facebook |

zdroj / autor: Ján Levársky