ROZPRÁVKY

Kompletná audio kniha všetkých 13 rozprávok ako ich poznáte zo slávnej knižky a ešte populárnejšieho Večerníčka na 2CD.
Rozprávky, ktoré ako jedny z mála v dnešnej dobe neobsahujú žiadne násilie, ale sú skôr studnicou liptovsko-horehronského nárečia, plné krásnych slov, ktoré od srdca narozprával Richard Stanke.

Obľúbené príbehy Macka Uška a jeho kamarátov sú nielen vtipné a pútavé, ale hlavne poučné pre detských poslucháčov. Tieto retro večerníčkové rozprávky iste potešia aj rodičov, ktorí na nich vyrastali. Pre deti narozprával Jozef Króner.

Spolu až 25 najpopulárnejších rozprávok v podaní tých najlepších rozprávačov. Kronerovci komplet  je súhrn nikdy nevydaných rozprávok od Jozefa Krónera z archívov za pomoci dcéry Zuzany a synovca Janka. Tento rozprávkový komplet skráti chvíle pri zaspávaní, cestovaní, či zaručí dlhodobú pozornosť vašich detí.

1. O kozliatkach, 2. Soľ nad zlato, 3. Ďuro-Truľo, 4. Traja zhavranelí bratia. Spolu 78 minút. Známe rozprávky Pavla Dobšinského narozprával pre deti Ján Kroner.

Známe rozprávky bratov Grimmovcov, akými nepochybne sú Kráľ Drozdia brada, Medovníková chalúpka, O kocúrovi, kohútovi a kose, Popoluška, či Šípková Ruženka narozprával Ján Króner.

Ján Kroner s láskou narozprával tie najkrajšie ľudové rozprávky od Boženy Němcovej. Sú to rozprávky, ktoré si určite s radosťou vypočuje každé dieťa a nielen na „Dobrú noc“.

Ktože by nepoznal deduška Večerníčka, ktorý každý večer zažína hviezdy na televíznom nebi rozprávok? Tentoraz k vám prichádza trochu iným, nezvyčajným spôsobom. Neukazuje večerníčky pre detské oči, ale pripravil rozprávkové príbehy O ZVIERATKÁCH pre detské uši. Myslíte si, že rozprávka, ktorú nevidno ani nie je rozprávkou? Rozprávky na dobrú noc deduška Večerníčka vás presvedčia o opaku. 

Pinocchio – Účinkujú: Pinocchio: Miroslav Noga, Geppetto: Štefan Skrúcaný, Karabas: Karol Čálik, Barabas: Ivan Vojtek, Bianka: Zuzana Šebová, Riaditeľ: Ivan Letko. 1. Najdlhšie vlasy na svete – Účinkujú: Starec: Leopold Haverl, Dievča/ Valéria: Andrea Kiráľová, Kráľovič: Dušan Cinkota, Bosorka: Oľga Šalagová, Havran Smola: Dušan Kaprálik. O šikovnom krajčírikovi – Účinkujú: Havran Smola: Dušan Kaprálik, Princezná Zlatka: Zuzana Porubjaková, Krajčírik Šimon: Jakub Gogál, Medveď/ Brat: Jakub Rybárik