Sima Martausová má nový album a videoklip k vianočnej skladbe Tancujú zvony

Radosť, vďačnosť, lásku a samú seba vložila Sima Martausová do vianočnej skladby, ktorú nahrala so symfonickým orchestrom a dievčenským speváckym zborom. Pieseň Tancujú zvony sa objaví aj na jej novom albume, ktorý stihne vydať ešte do Vianoc.

Sima Martausová v posledných mesiacoch prežíva mimoriadne tvorivé obdobie. Po nedávno zverejnenej emotívnej skladbe Červené polia, ktorú napísala a naspievala pre očakávaný film Správa, prichádza s ďalšou novinkou, tentoraz na veselšiu nôtu. Reč je o vianočnej piesni s názvom Tancujú zvony, ktorá vznikla ešte v roku 2017 počas turné s Dievčenským speváckym zborom Slovenského rozhlasu. Finálnu podobu však dostala až tento rok.

Šiesty autorský album Simy Martausovej obsahuje trinásť piesní a dva bonusy a dostal názov Oslobodená, podľa piesne, ktorá je na ňom prvá v poradí. Na albume sa tentokrát producentsky podieľal Randy Gnepa, ktorý sa postaral o finálny mix. Mastering mal pod palcom Miťo Bodnár, ktorého si Sima prizvala do jednej z piesní aj zaspievať. 

zdroj: Hudba.sk