Slovenské hudobné legendy vyrážajú na spoločné turné

Po uvoľnení opatrení v súvislosti s pandémiou, sa v júli chystá veľké spoločné turné Legendy open air tour, ktoré bude spojením slovenských hudobných legiend. Na jednom pódiu spolu vystúpia Beáta Dubasová, Janko Lehotský, Pavol Hammel a Vašo Patejdl.

Predstavia v jedenástich slovenských mestách a ponúknu prierez ich najväčších hitov. Návštevníci koncertov sa tak môžu tešiť na nezabudnuteľné skladby ako Dievča z reklamyUčiteľka tanca;Ty, ja a môj brat (Sklíčka)NepriznanáSme také aké smeZRP&ScaronVeľký sen moraAk nie si mojaVráť mi tie hviezdyMopedováDievčatá či Úsmev alebo Medulienku. Väčšina koncertov sa uskutoční v priestoroch amfiteátrov.

„Pre mňa to budú koncerty po dlhej dobe a o to viac sa teším. Som rada, že si môžem zaspievať na spoločných pódiách s milými priateľmi a kolegami, ktorí v československej hudbe veľa dokázali. Sú stále aktívni, za čo im patrí môj obdiv. Majú na konte obrovské množstvo hitov a nie nadarmo patria medzi najväčších slovenských hitmakerov,“ povedala o kolegoch sympatická Beáta Dubasová, ktorú doplnila organizátorka tour Benita Faltysová: „Bude to pre ľudí určite zaujímavé spojenie. Interpreti zaspievajú svoje najväčšie hity, ktoré k nim neodmysliteľne patria a vyše dvojhodinový program obohatia aj rôznymi spoločnými skladbami. Lístky sú už predaji v miestach koncertov.“

Termíny koncertov:

4.7. Humenné, Amfiteáter
5.7. Zemplínska Šírava, Amfiteáter
6.7. Svidník, Amfiteáter
7.7. Košice, Amfiteáter
8.7. Spišský hrad
10.7. Zlaté Moravce, Amfiteáter
11.7. Senec, Amfiteáter
12.7. Pezinok, Amfiteáter
13.7. Trnava, Amfiteáter
14.7. Nitra, Nitrianský hrad
16.7. Sereď, Amfiteáter

autor / zdroj: Hudba.sk, PR manažér Boris Karch