Tomi Popovič a Monika Bagárová v duete „Karma“ spievajú o toxických vzťahoch.

Tomi Popovič len nedávno hudobne produkoval pre Moniku Bagárovú emotívnu skladbu Vysněná, ktorú napísala pre svoju dcérku Ruminku. Tentokrát sa dvojica dala dokopy aj v duete, ktorý textovo opisuje, aké sú toxické vzťahy nebezpečné. Vo videoklipe ku skladbe Karma, si zahral aj obľúbený párik z Love Islandu.

To, že spolupráca medzi dvoma perfektnými hudobníkmi prináša zlato sme sa mohli dozvedieť už pri tracku Vysněná. Skladba obehla internetom a momentálne vizuál k tejto skladbe má už skoro 2 milióny zhliadnutí. Pokračovanie tejto výbornej spolupráce sme sa dočkali pri novinke Karma, v ktorej sa konečne predstavil aj autor hudby Tomi Popovič. Skladba dostala aj prepracovaný vizuál, o ktorý sa postaral Juraj Škula a Michal Furda, o mix a master tejto novinky sa postaral známy producent Filipian.

Text skladby dotvára aj príbeh videoklipu, v ktorom si strihli rolu Gabriela Gašparová a Petr Havránek, ktorých môžete poznať z relácie Love Island. „Idea o spolupráci s Monikou Bagárovou vznikla už dávnejšie, pričom nám covid prerušil nápady o produkcii. Song Karma je podľa skutočnej udalosti, pričom rozpráva o toxickom vzťahu medzi mužom a ženou. Rozoberá taktiež formu nevery a rozpráva tiež o citovom vydieraní a šikane, čo je veľmi dôležitá téma pre túto dobu, aby sa ľudia nebáli pohnúť vpred a neostávať v takomto nezdravom prostredí. Veríme, že sa vám song bude páčiť a môžete sa tešiť určite na ďalšie duety,“ uviedol Tomi Popovič.

zdroj / autor: Jana Trellová – PR/BRAND Manažér RUKA HORE